نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: هنگ کردن اسکار x200

عضو جدید

Ardalan011 آنلاین نیست.

Exclamation هنگ کردن اسکار x200

سلام دوستان خسته نباشید
    ببخشید من یه مشکلی برام پیش اومده و قبل از اینکه بخوام رسیور رو برای تعمیر ببرم پیش کسی میخوام بدون دقیقا چرا این مشکل پیش اومده
    وقتی رسیور رو روشن میکنم برای یه لحظه فقط صدای کانالی که روش هست میاد و هنگ میکنه هیچ دکمه ای روی خودش یا کنترل کار نمیکنه و خاموش هم نمیشه
    میخواستم بدونم علت چیه سخت افزاریه یا نرم افزاری و باید پیش تعمیرکار ببرمش یا نه ؟

adel2009 آواتار ها
    مدیریت کل سایت

adel2009 آنلاین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardalan011 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    ببخشید من یه مشکلی برام پیش اومده و قبل از اینکه بخوام رسیور رو برای تعمیر ببرم پیش کسی میخوام بدون دقیقا چرا این مشکل پیش اومده
    وقتی رسیور رو روشن میکنم برای یه لحظه فقط صدای کانالی که روش هست میاد و هنگ میکنه هیچ دکمه ای روی خودش یا کنترل کار نمیکنه و خاموش هم نمیشه
    میخواستم بدونم علت چیه سخت افزاریه یا نرم افزاری و باید پیش تعمیرکار ببرمش یا نه ؟
    سلام دوست عزیز
    نیاز به تعمیکار نیست
    دستگاه کاملا خاموش کنید و از برق در بیارید سپس سیم ماهواره مستقیم که از ازدیش اومده از ماهواره جدا کنید سپس ماهواره را روشن کنید تا بالا بیاد بعد کانال عوض کنید بعد سیم ماهواره به دستگاه متصل کنید
    سعی کنید قبل که سیم وصل کنید کانال gem usa از دستگاه حذف کنید تا دوباره این مشکل برات پیش نیاد
    موفق باشید

ADEL2009

من نیازی به تشکر ندارم
    ولی
    تشکرنشانه شخصیت شماست

و
    باعث دلگرمی ما میباشد

نا خدا نباش با خدا باش

3. 3 کاربر از پست مفید adel2009 سپاس کرده اند .

avazeghoo آواتار ها
    سرپرست بخش تعمیرات و فلش رسیور

avazeghoo آنلاین نیست.

اطلاعیه مهم در مورد قفل کردن تعدادی از برندها ریسیور بروی چند کانال گروه جم .دوستان فقط ریسیورهای که سیپیوی انها با Ali 36 شروع میشود روی کانال های مورد نظر قفل میکنند که بهتره است کانال های فوق رو حذف نمایید اگه به هر نحوی ریسیور شما بروی کانالهای فوق قفل شد سیم آنتن رو که از پشت بام آمده و به پشت ریسیور وصل میباشد جدا کنید ریسیور رو از برق بکشید دباره به برق بزنید به محض بالا آمدن ریسیور کانال فوق رو عوض کنید و در اخر سیم آنتن رو وصل کنید
    ✅قفل شدن ریسیورها شامل برند خواصی نیست و در اکثر برندها مثل استارمکس ای استار. اسکار.استار ایکس مدیا استار و استارست هم هست و اغلب در مدلهای قدیمی این مشکل به وجود میاد

GEM USA
    MAXX TV
    GEM PROPERTY
    GEM COMEDY
    Life is Love - Music is Life

VIVA PAZZA INTER

5. کاربر روبرو از پست مفید avazeghoo سپاس کرده است .

عضو جدید

picplus آنلاین نیست.

سلام من ریسیور oscar x200 plus دارم ولی روی کانال های اچ دی هنگ میکنه ریسیور رو آپگرید کردم ولی باز حل نشد

عضو جدید

picplus آنلاین نیست.

کسی نیست جواب بده ؟

حافظ محمد آواتار ها
    سرپرست ارشد تالار ریسیور و تعمیرات

حافظ محمد آنلاین نیست.
    خوزستان - شوش دانيال (ع)،خونمون . اتاقم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط picplus نمایش پست ها
    سلام من ریسیور oscar x200 plus دارم ولی روی کانال های اچ دی هنگ میکنه ریسیور رو آپگرید کردم ولی باز حل نشد

درود:

رسیورهای سری اول hd و حتی full hd مدلهای پایینتر دیگر اکثراً با همین مشکل برای تعمیر میارند مقصوصاً روی جهتهای (یاهست ، بدر) مواجه شدند لذا احتمال میرود علت تراکم پیکسلی بوده که با پردازنده ی مدلهای قدیمی سازگاری ندارند، البته مشاهده کردیم در بعضی وقتها با تعویض تیونر اشکال برطرف شده.
    من زاده ی ایرانم، آزاده و آزاد...........بیگانه پرستیدن ننگ است مرا ننگ

إِلَهِي كَفَى بِي عِزّا أَنْ أَكُونَ لَكَ عَبْدا وَ كَفَى بِي فَخْرا أَنْ تَكُونَ لِي رَبّا أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ

خدایا عزتی بالاتر از آن نیست که من بنده ی تو باشم، و فخر و مباهاتی بالاتر از این نیست که تو پروردگار من هستی، خدایا تو آنگونه هستی که من دوست می دارم، مرا نیز همانگونه قرار ده که خود دوست می داری.

ميگن سويچ تشكر خرابه امتحان كن ببين راست ميگن!!!

9. کاربر روبرو از پست مفید حافظ محمد سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)